0

Kapat

Kapat

0 0.00
Ps4 Kırma Oyun Yükleme

 

 

ÖNEMLİ NOT : ŞUAN SADECE 5.07 VE ALTI VERSİYON İÇİN OYUN YÜKLEME YAPILMAKTADIR. LÜTFEN PS4'ÜNÜZÜN SİSTEM BİLGİLERİNDEN GÜNCELLEME VERSİYONUNU KONTROL EDİP BİZLERLE ULAŞINIZ. ÇÜNKÜ HER PS4 KIRILMAMAKTADIR.

 

 

UYGUN FİYATA PS4 OYUNU SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN.

 

 

Ps4 kırma oyun yükleme işlemleri şuan için sadece 5,07 ve altı versiyonlar için geçerlidir.  Bunun yanında kırılmış bir ps4'ünüz var ise oyun yükleme yapmaktayız. Geniş oyun listemiz çok yakında burada görülebilecektir. 

 

 

Ps4 KIRMA OYUN YÜKLEME - OYUN YÜKLEME İŞLEMİ

 

Hali hazırda satın aldığınız yada kendiniz jealbreak işlemi uyguladığınız bir Ps4'e sahipseniz, uygun fiyata oyun yükleme işlemi için bizleri ziyaret edebilirsiniz. Geniş oyun listemizden kendi seçtiğiniz oyunların yükleme işlemleri yapılmaktadır. Oyun yükleme bedeli oyun başına 15 TL'dir.

 

Sadece kendi hard disk'inize Ps4 oyunu yükletmek istiyorsanız tek tek link indirmenize ve çile çekmenize gerek yok. En uygun fiyata HDD dolu yapmaktayız. Ps4 oyunlarını HDD harici hard diskinizin kapasitesine fiyatlandırması aşağıdadır.

 

500 GB HDD          150 TL

1 TB HDD               200 TL

2 TB HDD               250 TL

 

 

GÜNCELLEME: PS4 GÜNCEL VERSİYONUNUZ 5.05 VE ALTI İSE ARTIK SİZDE BEDAVA OYUN OYNAYABİLECEKSİNİZ.

 

ARTIK 5.05 VERSİYON VE ALTI SÜRÜMÜ OLAN KONSOLLARINIZ KIRILABİLİYOR. 5.05 SÜRÜMÜ İLE KIRILAN PS4 KONSOLUNUZDA EN GÜNCEL OYUNLARI OYNAYABİLECEKSİNİZ. BUNLARIN İÇİNDE FİFA 18, FAR CRY 5, GOD OF WAR, NBA 2K18, PES 2018 VE NEED FOR SPEED PAYBACK GİBİ OYUNLARDA VAR.

 

 

 

PS4 5.05 KIRMA İŞLEMİ SADECE YAZILIMSAL BİR İŞLEMDİR HİÇ BİR ŞEKİLDE CİHAZINIZDA BİR TANE VİDA BİLE SÖKÜLMESİNE GEREK OLMAZ VE BÖYLECE KONSOLUN ORJİNALLİĞİ VE GARANTİSİ KORUNMUŞ OLUR. TÜM PS4 KIRMA VE OYUN YÜKLEME İŞLEMLERİNİ BİZİM GÜVENCEMİZ VE GARANTİMİZ ALTINDA YAPTIRABİLİRSİNİZ. 

 

YAPILAN TÜM PS4 KIRMA İŞLEMLERİNE GARANTİ VERMEKTEYİZ, HERHANGİ BİR SIKINTIDA GÜVENDE OLACAKSINIZ.

 

 

ÖNEMLİ NOT:  KIRIK PS4'DE OYUN OYNAYABİLMEK İÇİN GÜNCELLEME SÜRÜMÜNÜZÜ 5.05 'DE KALMASI GEREKMEKTEDİR. KESİNLİKLE YENİ GÜNCELLEME YAPMAMALISINIZ. BU NEDENLE İNTERNET BAĞLANTINIZ KAPATILIR. CİHAZI İNTERNETE BAĞLAR VE GÜNCELLEME YAPARSANIZ CİHAZ ARTIK KIRIK OLMA ÖZELLİĞİNİ YİTİRİR.BUNDAN FİRMAMIZ SORUMLU TUTULAMAZ.

 

 

EN GÜNCEL OYUNLARI OYNAMAK İÇİN BİZİMLE İLEİŞİME GEÇİNİZ. PS4 KIRMA İŞLEMİ ÜCRETSİZ OLARAK YAPILMAKTADIR OYUN BAŞINA ÜCRET ALINIR. AYRICA HDD HARD DİSKİNİZE OYUN ATTIRMAK İÇİNDE BİZLERLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

 

 

PS4 KIRMA İŞLEMİ YAPTIRDIĞINIZDA PSN HESABINIZA GİRİŞ YAPAMAYACAĞINIZI VE OYUNLARI ONLİNE OYNAYAMAYACAĞINIZI UNUTMAYINIZ. BU İŞLEMİ YAPTIRDIKTAN SONRA ÇOK KOLAY BİR ŞEKİLDE PS4 KONSOLUNUZU EN GÜNCEL VERSİYONA ÇEKEBİLİR VE TEKRAR ONLİNE OYUN OYNAYABİLİRSİNİZ.

 

 

TÜM PS4 KIRMA VE OYUN YÜKLEME İŞLEMLERİ İÇİN 0553-531-12-18 NUMARALI HATTIMIZDAN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ.

 

HALİ HAZIRDA KIRIK PS4 'ÜNÜZ VAR VE OYUNLARI İNDİRMEK ÇOK ZAMANINIZI VE KOTANIZI ALIYOR. O HALDE GENİŞ OYUN ARŞİVİMİZDEN İSTEDİĞİNİZ OYUNLARI HARD DİSKİNİZE DOLDURABİLİRİZ. HDD PS4 OYUN DULUMU İÇİN FİYAT ALINIZ.

 

 

 

 

Ps4 Slim 500 GB 5.05 Kırık Konsol uygun fiyata satın almak için Tıklayınız

 

PS4 KIRMA - 5.05 VERS.

PS4 KIRMA - 5.05 OFLİNE HEN İŞLEMİ

Start Oyun Konsol ve Elektronik | Efor Yazılım Alt yapısı ile Hazırlanmıştır.