Gizlilik ve Güvenlik Politikamız

 

 

Sitemizden yapacağınız alışverişlerde yüksek güvenlik standartları geçerlidir. GlobalSign SSL Sunucu Sertifikası sayesinde güvenliğinizi riske atmadan sitemizde özgürce alışveriş yapabilirsiniz.

 

 

Kredi Kartı Güvenliği startoyun.com, kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerde güvenliğiniz için her zaman son teknolojileri ve en iyi servis sağlayıcıları kullanır. Bu sertifika, tarayıcınızla gönderdiğiniz hiçbir bilginin üçüncü şahıslarca görünemeyeceğinin işaretidir. startoyun.com, kişisel bilgilerinizi, kart numarası ve şifrelerinizi kayıt etmez, saklamaz. Sitemizden vereceğiniz her siparişi oluşturma aşamasında kart bilgilerini yeniden girmenizin nedeni budur. Kredi kartı bilgileriniz SSL ile şifrelenip arada hiç bir datebase 'de tutulmadan direk bankaya gönderilir. Kullandığımız Rapid ve SSL sertifikalarının temel özellikleri aşağıdadır.

 

 

GlobalSign 3D Secure / 3 Boyutlu Güvenlik 3D Secure, online alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir. İnternet’ten yapılan alışverişlerde şifreyle kredi kartı onaylama işlemi olarak da bilinir. Visa Kredi Kartı için kullanılan uygulamasına “Verified by Visa”, MasterCard için olanına ise “SecureCode” adı verilir. Bu yöntemle yapılan alışverişin geçerli sayılabilmesi için; kart sahibinin yapılan işlemi, kendine verilen özel bir şifreyle onaylaması gerekir.

RapidSSL "Equifax Secure Global Ebusiness CA-1" sertifikası özel anahtarı ile imzalanmakta olup (RC4,AES) anahtar ile şifrelenmektedir.

 

 

startoyun.com’dan yapacağınız alışverişlerde, kredi kartınızın bağlı olduğu banka bu sistemi destekliyorsa 3D Secure’la ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. 3D Secure kullanılarak verilen siparişler Güvenlik Onayı işlemi yapılmadan işleme alınır, buda sizlere daha hızlı hizmet vermemizi sağlamaktadır.

 

 

Sitemize kaydetmiş olduğunuz kişisel bilgilerinizin güvenliği bizler için her şeyden daha önemlidir. startoyun.com’dan alışveriş yaparken kullandığınız kişisel bilgiler (Teslimat/Fatura adresleri, Tel Numaraları vs.) başka kurum ve kuruluşlarla asla paylaşılmamaktadır. Sadece sizin sipariş esnasında kolay ve hızlı giriş yapmanızı sağlayacak olan bilgiler saklanmaktadır ve amacımız daima size kaliteli bir hizmet verebilmektir.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR