0

Kapat

Kapat

0 0.00

Ufc 4 Ps4 Oyunu

%37
İndirim
379.00 TL 599.00 TL FİYATI DÜŞÜNCE HABER VER
+
HEMEN AL SEPETE EKLE

Stok Durumu : Uygun

Yorum Yap /Yorumları oku (1)

En uygun fiyatlarla 24 saatte kargoda.

31.6 TL' x 12 aya varan taksit seçenekleri

Ps5 ve Ps4 oyunlarınız hızlı ve güvenilir şekilde 24 saatte kargoda.

Sıfır ve 2.el Oyun Takas Fiyatları için TıklayınUfc serisinin yeni oyunu merakla beklenen UFC 4, Start Oyun stoklarındadır. Sizde piyadaki en ucuz fiyatı ile ister nakit ister kredi kartı isterseniz de ps4 oyun takası yaparak bu oyuna sahip olabilirsiniz.

 

EA SPORTS UFC 4'te Efsanenizi Şekillendirin. EA SPORTS UFC 4'te olacağınız dövüşçüyü dövüş stiliniz, başarılarınız ve kişiliğinizle şekillendireceksiniz. Tüm modlarda geçerli olan ortak bir ilerleme sistemiyle karakterinizi geliştirecek ve kişiselleştireceksiniz.

 

Yeni Kariyer Modunda tanınmamış bir amatörden UFC süperstarına giden yolda yürüyecek, iki yeni ortamda - Kumite ve Backyard - dövüş sporunun kökenlerine inecek veya yeni Blitz Battles modunda dünyaya meydana okuyacak ya da Online World Championships modunda dünyanın yeni tartışmasız şampiyonu olacaksınız. Diğer dövüşçüye sarılırken akıcı biçimde vuruş kombinasyonlarına geçebilecek ve böylece daha tepkili ve gerçekçi karşılaşmalar yaşayabileceksiniz, yenilenen indirme ve yer mekanikleri sayesinde de dövüşün o kısımlarında daha fazla kontrol sahibi olacaksınız. Nerede ve nasıl oynuyor olursanız olun, EA SPORTS UFC 4 sizi her dövüşün merkezine yerleştirecek.

 

Oynanış ve Sunum: Vuruşlarda daha fazla kontrol sağlayan Gerçek Oyuncu Hareketi Teknolojisi iki oyuncu arasındaki tutuş çabalarını daha gerçekçi hale getiriyor, yeni teslim sistemi sunuyor, yer oyunlarında daha yıkıcı hakimiyet sunarak EA SPORTS UFC 4'teki dövüşlerin her aşamasını hissetmenizi sağlıyor.

 Akıcı Sarılma Kontrolü: UFC 4, 'sarılma' anlarına Gerçek Oyuncu Hareketi Teknolojisi (RPM Tech) sayesinde konumunuz ve fiziksel durumunuza bağlı olarak akıcı bir deneyim kazandırıyor. Bu teknoloji sayesinde sarılma anları da vuruş sisteminin bir parçası olarak sunuluyor, bu da daha akıcı ve sık sarılma ve ayrılma anları yaşanmasına sebep oluyor.

 

İndirme Anları Yenilendi: UFC 4, RPM Tech'i indirme anlarına da uyguluyor. Yeni indirme animasyonları sayesinde oyuncular kullanıcı kontrolü ve dövüşçü yeteneklerine bağlı olarak daha geniş kapsamlı sonuçlarla karşılaşacaklar. Oyuncuların aktif olarak indirme girişimlerine zorlamalarına veya savunmalarına imkan sağlayan yeni indirme seçenekleriyle, dövüşler bu önemli anlarda kazanılacak veya kaybedilecek.

 

Yıkıcı Yer Oyunları: Yer oyunları sırasında ciddi zararlar vermenin yollarını bulmak UFC'nin en iyilerinin vazgeçilmez tarzlarından olmuştur. Yeni yer oyunları sayesinde UFC 4 sizi bu senaryolarda daha fazla kontrol sahibi yapıyor, saldıran tarafa vuruşlarını hedefleme ve vuruş noktası seçme için kafa hareketleri ve iyi zamanlanmış geçişler gibi daha fazla araç sunuyor.

 

Yeni Teslimiyet Sistemi: Yenilenen sistem, teslimiyet aşaması için de yepyeni bir deneyim sunuyor. Bulunduğunuz pozisyona göre iki yeni mini oyundan biri başlayacak ve bu da oyunculara basitleştirilmiş bir kullanıcı deneyimi sunacak. Ayrıca oyuncular artık karşı dövüşçünün işini bitirmek için teslimiyet anlarını hızlandıracak yeni yollara sahip olacak, bu anlardan kaçmak için de sert vücut vuruşları yapabilecekler.

 

Tutuş Yardımı: Oyuna daha yenilikçi bir kontrol şemasının eklenmesi, yer oyunlarında size daha çok kontrol sunacak. Temel sol-kol düğmesi ile oyuncular anında 'ayağa kalkma girişimi' veya 'pes etme' hareketleri yapabilecek veya daha avantajlı bir pozisyona geçmeye çalışabilecekler.

Dinamik Vuruş Hareketleri: Kontrol şeması üzerinde yapılan yenilikler sayesinde daha kontrollü vuruşlar yapabilecek, daha çeşitli kombinasyonlara daha rahat biçimde erişebileceksiniz. Yeni mekaniği kullanan oyuncular düğmeye tıklayarak hızlı biçimde vuruşlar yapabilecek veya basılı tutarak daha yavaş ama daha çok zarar verici saldırılar gerçekleştirebilecekler.

Etkili Anlar: Her dövüşçü Octagon'a dövüşü bitirmek için girer. UFC 4'te oyuncular dövüşün kaderini değiştiren vuruşların etkisini görecek, işitecek ve hissedecekler; rakiplerini yere yapıştırdıkları o yıkıcı nakavt vuruşlarını yavaş çekimde izleyebilecekler.

Yeni Spiker Ekibi: Eski UFC Hafif Ağır Sıklet ve Ağır Sıklet Şampiyonu Daniel "DC" Cormier, UFC yayınlarının ünlü ismi Jon Anik'in yanındaki yerini alıyor ve eğlenceli, enerjik ve bilgilendirici yeni yorumlar sunuyor. Yeni Dövüş Ortamları: Bir dövüşçü içinde bulunduğu ortamca şekillendirilir; ister sokaklarda yetişmiş, ister eski yakın dövüş ustaları tarafından yetiştirilmiş olun, bu yeni ortamlar dövüşçünüzü ve dövüşünüzü şekillendirecek.

Backyard: Dövüş tarihinin en sağlam dövüşçülerinden bazıları, profesyonel geleceğe giden yola sokak dövüşleriyle başlamıştır. Backyard ortamında dövüşü bir an önce bitirmeye bakmalısınız, çünkü burada jürinin puan kartı kimsenin umurunda değildir.

Kumite: Eski MMA günlerine saygı duruşu niteliğinde bir ortam. İnsanlar bu yeraltı tapınağına tek bir amaçla geliyor, kendi dövüş disiplinlerinin üstünlüğünü tüm rakiplerine hissettirmek. ? UFC Apex: Las Vegas'taki Dana White's Contender Series müsabakalarının düzenlendiği ortam. Bu benzersiz arenada dövüşçüler birer yarışmacıdan profesyonel UFC sporcularına evrilirler.

Action Avenue: Gelecekteki MMA şöhretine giden yolda mütevazi başlangıçlar sunan bir dış mekan, amatör MMA sahası.

 

Yaratılan Dövüşçüler ve Tarz: EA SPORTS UFC 4 evreni dövüşçünüz üzerine kuruludur ve her bir dövüşçü performansından tutun, Octagon'a getirdikleri kişiliğe kadar birbirinden farklıdır. Sıklet sınıfı ve on iki dövüşçü arketipi arasından yapacağınız seçim nasıl dövüşeceğinizi belirlerken, 1600'ün üzerinde yeni kazanılabilir ekipman, 350'nin üzerinde mimik ve fazlasıyla dövüşçünüze kişilik katacaksınız. Bağlantılı Oyuncu Profili: Dövüşçünüzü yaratın ve farklı oyun modlarında mücadele ederek Efsanelerinin büyümesine şahit olun. Mücadeleleri tamamlayarak Bağlantılı Oyuncu Profili için XP kazanırsınız. Kazandığınız CP ile özel giysiler, aksesuarlar, oyuncu kartı arkaplanları gibi ödüller açabilir ve tüm bunlarla kişiliğinizi ve kimliğinizi daha iyi yansıtabilirsiniz

 

Oyun Modları Açık Sıklet Sınıfları: UFC 4 sıklet sınıfı sınırlarını açarak, oyun içi ve dışında daha önce mümkün olmayan dövüşlerin de kapısını aralıyor. Açık sıklet sınıfları Fight Now, Custom Fight Now, Stand and Bang, Knockout ve Tournament modlarında mevcuttur.

Hemen Dövüş: Bu, bir dövüşe katılmanın en basit yoludur. Yerel olarak bir arkadaşınızla kafa kafaya mücadele edebilir veya çeşitli mod türlerinde yapay zekaya karşı dövüşebilirsiniz. Yarattığınız dövüşçüyle veya 200'den fazla UFC atletinin arasından seçtiğiniz oyuncuyla yeni Backyard ve Kumite ortamlarından, ünlü UFC etkinlik arenalarına kadar farklı ortamlarda kapışabilirsiniz.

Rekabet İzleme: Yeni yerel rekabet izleme özelliği, tüm yerel UFC 4 rekabetlerinin kaydını tutar. Aynı konsolda size karşı dövüşmüş olan tüm oyuncuların galibiyet ve mağlubiyet kayıtları tutulur.

Ayakta Kal ve Dövüş: Bu modda indirme veya yer oyunları yoktur. Stand and Bang modu üstünlüğünüzü tekmelerinizi, yumruklarınızı ve sarılmalarınızı kullanarak kanıtlamaya çalıştığınız bir dövüştür.

Nakavt Modu: Herkes nakavt görmek ister, bu modda nakavt tek sonuçtur. Rakibinizin sağlık çubuğunu boşaltmak için yeterli sayıda başarılı vuruş yapar ve bir sonraki darbenizle ışıkları söndürürsünüz.

Özel: Kişiselleştirdiğiniz parametrelerle bir dövüş yapabilirsiniz - yetenekleri kapatabilir, enerji yenilemesini sınırlayabilir, zarar değerleriyle oynayabilir, hatta CPU kontrolündeki rakibin davranışlarını bile değiştirebilirsiniz.

Kariyer Modu: Tanınmamış bir amatörden, tartışmasız UFC Şampiyonluğuna giden yola çıkarken size yepyeni araçlar sunan, tamamen elden geçirilmiş kariyer modu. Yeni Dövüşçü Evrimi özelliği sayesinde karakterinizin antrenmanda ve dövüşlerde kullandığı disiplinlerde ilerleyişini takip edebilirsiniz. Ayrıca kariyeriniz üzerinde sahip olduğunuz kontrol, yeni ilişki kurma seçenekleri ve farklı kariyer yollarında daha fazla kontrolle bu sene zirve noktasına ulaştı.

Dövüşçü Evrimi: İster çocukluktan beri siyah kuşağı için eğitim görmüş bir Brezilyalı Jiu-Jitsu ustası, ister gençliğini sokak dövüşlerinde harcamış bir boksör olun, deneyiminiz yetenek setinizi şekillendirecektir.

Kariyer Modunda attığınız her yumruk, indirdiğiniz her rakip dövüşçünüzün o disiplindeki ilerleyişine katkıda bulunacaktır. Seçili arketiple eşleşen yetenekler, disiplin dışındakilere göre daha hızlı gelişecektir.

İlişki Kurma: Dövüş dünyası ilişkiler üzerine kuruludur - uzun süreli ortaklıklardan, ölümcül rekabetlere kadar. Kariyer Modunda bu ilişkilerin etkisini yaşayacaksınız. Israel Adesanya ile ilişkinizi geliştirerek onun hareket setini öğrenebilecek, aynı oturumda nakavt yaparak aranızda bir husumet başlatabileceksiniz.

Yolunuzu Seçin: Hiçbir dövüşçünün yolculuğu birbirinin aynısı değildir. UFC 4'te kariyerinizin kontrolü sizin elinizde - istediğiniz dövüşler, istediğiniz sıklet sınıfı ve istediğiniz rakipler. İlk amatör dövüşünüzden WFA, Dana White's Contender Series'e, hatta doğrudan UFC'ye geçebilirsiniz. Bundan sonra seçeceğiniz dövüşler tamamen size ve performansınıza kalmış. Koç Davis: Her başarılı dövüşçünün arkasında koçlardan ve antrenörlerden oluşan bir ekip vardır ve bunlar dövüş sürecinin en önemli parçalarındandır. Kariyer Modunda, spor ve işi bir arada yürütmeye çalışırken en büyük desteği Koç Davis'ten alacaksınız. Sinematik sahneler yoluyla koç ile dövüşçü arasındaki ilişkinin önemini deneyimleyeceksiniz.

 

Çevrimdışı Modlar Antrenman Modu: Antrenman ortamında yeteneklerinizi geliştirin.

Öğretiler: Temelleri öğrenmek veya masterclass eğitimi almak için Özel Etkinlikler: Kendi fantezi dövüş kartınızı oynayın

Turnuvalar: Verilen zararın dövüşten dövüşe geçtiği, 8 veya 16 dövüşçü katılımıyla organize edilen bir yerel çok oyunculu mod. Çevrimiçi Modlar Çevrimiçi Dünya Şampiyonası: Çevrimiçi Dünya Şampiyonası bir dövüşçünün gerçek testidir. Yarattığınız dövüşçüyü veya bir UFC Dövüşçüsünü çevrimiçi ortama taşıyabilir, liderlik tablolarında tırmanıp küme atlayabilirsiniz. Kemeri elinize geçirmek sadece bir başlangıçtır; kemeri her koruyuşunuzda efsanenizi şekillendirecek ve UFC Legacy Şampiyonluk Kemerine bir mücevher daha ekleyeceksiniz. Hızlı Dövüşler: Bu yüksek tempolu modda çevrimiçi dövüşçülere karşı, hızlı bir turnuvaya katılırsınız. Sürekli değişen kurallar turnuvayı taze ve heyecanlı tutar. Çabuk Dövüş: Standart, Nakavt veya Ayakta Kal ve Dövüş modlarında hızlı bir dövüş yapabilir, genel liderlik tablosundaki durumunuzu görebilirsiniz. Davet: Bir arkadaşınızı çevrimiçi dövüşe davet edebilirsiniz.

Yorum Yap


Çok Kötü           Çok İyi

Ali Sevil
Hızlı teslimat, teşekkürler

5 Eylül 2020, Cumartesi 00:25

Neden Start Oyun Konsol'u Tercih Edelim.

E-Ticaret Deneyimimiz

2013  yılından itibaren e ticaret alanında sektörün öncü pazaryeri firmaları hepsiburada n11 GittiGidiyor akakce sanalpazar sahibinden firmalarında bulunmaktayız

Bu satış platformlarında kazandığımız bilgi birikim ve becerileri kendi internet sitemizde uygulayıp tek amacımızı sizlere ucuz ve kaliteli hizmet vermek olarak belirledik


En İyi Satış ve Fiyatlarımız

Özellikle şunu belirtelim PlayStation 4 Oyun fiyatları konusunda oldukça iddalıyız.

Oyunların bu denli pahalı olduğunu göz önüne getirdiğimizde en önemli gayelerimizden biri Sıfır ve 2.el Konsol oyunlarını en uygun fiyata size ulaştırmak

Aynı zamanda İyi Satış fiyatı İyi Alış Fiyatının bir sonucudur noktasından hareketle her türlü Ps4 PS3 Xbox Konsol ve tüm Elektonik ürünlerde en iyi fiyatları her zaman sitemizde satışa sunmaya çalışacağız.


Müşteri Odaklı E-Ticaret Sitesi

Görmüş olduğunuz en küçük bir aksalıklığı bile bizlere iletmeniz bizim için önemlidir.

Bu konuda siz müşterilerimizden gelecek olan tüm geri bildirimler bizim için çok değerli olup hiç çekinmeden her türlü sorun ve aksaklıkları bizlere iletmenizi istiyoruz.


Satış ve Destek Hattımız

Sitemizdeki iletişim numaralarımızdan bizleri arayabilir aklınıza takılan her detayı sorabilir her ürünümüz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Sitemizdeki Canlı Destek hattınıda kullanıp bizlere yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere yanıt verilecektir.


Güvenli E-Ticaret Sitesi

İçinde bulunduğumuz bu dönemde belkide en önemli hususun Güvenilirlik olduğunun oldukça farkında bir firmayız.

Bu nedenle sitemizde Güvenlik önlemleri en üst seviyededir. İnternet sitemizde SSL Güvenlik Sertifikası bulunmaktadır.


Kapıda Ödeme & MotoKurye

Ben ürünü görüp parasını vermek istiyorum diyenlerdenseniz Kapıda ödeme servisimizi kullanabilirsiz.Kapıda ödeme ile ürün satın alabilir hatta takas bile yapabilirsiniz.

Ben oyun konusunda çok sabırsızım diyenlerdenseniz İstanbul içine MotoKurye hizmetimiz bulunmaktadır. Motokurye ile ürün almak yada takas yapmak için bizlerden detaylı bilgi alabilirsiniz


Kargo Detay Bilgileri

 

Sipariş verdiğiniz ürünleriniz en geç 24 saat içinde kargolanacaktır. 

Siparişlerinizdeki tüm ürünler kargoya verildiğinde kargo takip numarası sisteme girilecektir. 

Yaşanan sorunlar nedeniyle KAPIDA ÖDEME ile ürün göndermiyoruz.

 

Hızlı Moto Kurye teslimatı için "İstanbul içi hızlı teslimat" seçeneğine tıklayabilirsiniz.

 

Sorularınız için [email protected] adresine mail gönderebilirsiniz.

BankkartCombo (Ziraat B)
Taksit Tutarı Toplam
1 379.00 TL 379.00 TL
3 135.18 TL 405.53 TL
6 70.12 TL 420.69 TL
9 49.27 TL 443.43 TL
12 38.53 TL 462.38 TL
Vakıf Bank
Taksit Tutarı Toplam
1 379.00 TL 379.00 TL
Maximum
Taksit Tutarı Toplam
1 379.00 TL 379.00 TL
3 135.18 TL 405.53 TL
6 70.12 TL 420.69 TL
9 49.27 TL 443.43 TL
12 38.53 TL 462.38 TL
World
Taksit Tutarı Toplam
1 379.00 TL 379.00 TL
3 135.18 TL 405.53 TL
6 70.12 TL 420.69 TL
9 49.27 TL 443.43 TL
12 38.53 TL 462.38 TL
Card Finans
Taksit Tutarı Toplam
1 379.00 TL 379.00 TL
3 135.18 TL 405.53 TL
6 70.12 TL 420.69 TL
9 49.27 TL 443.43 TL
12 38.53 TL 462.38 TL
Paraf (Halkbank)
Taksit Tutarı Toplam
1 379.00 TL 379.00 TL
3 135.18 TL 405.53 TL
6 70.12 TL 420.69 TL
9 49.27 TL 443.43 TL
12 38.53 TL 462.38 TL
Bonus
Taksit Tutarı Toplam
1 379.00 TL 379.00 TL
3 135.18 TL 405.53 TL
6 70.12 TL 420.69 TL
9 49.27 TL 443.43 TL
12 38.53 TL 462.38 TL
Axess
Taksit Tutarı Toplam
1 379.00 TL 379.00 TL
3 135.18 TL 405.53 TL
6 70.12 TL 420.69 TL
9 49.27 TL 443.43 TL
12 38.53 TL 462.38 TL


İade Şartları:
 
6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun'da belirtilen, müşterinin 14 gün içinde ürünü iade etme hakkı dâhilinde iade ve değişim işlemleri gerçekleştirilmektedir. 
İade edilecek ürünün tekrardan satışa uygun olması gerekmektedir. Ürün değişim ve iadelerinde 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun'da belirtilen esaslar, müşteri memnuniyeti açısından alt sınır olarak kabul edilmektedir. 
Ürünü iade etmek için orijinal kutusuyla ve faturası ile birlikte eksiksiz bir biçimde göndermelisiniz. İadenizin kabul edilmesi için hasarlı, eksik, ambalajı zarar görmüş, kullanılmış, tekrardan satışa uygun olmayan, belgeleri eksik ve "İadesi Olmayan Ürünler" kapsamındaki ürünler iade kapsamı dışındadır. 
 
İadesi Olmayacak Ürünler :
 1. Tüketicinin özel istek ve talepleri doğrultusunda üretilen veya değişiklik yapılan ürünler, 
 2. Hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler, 
 3. Tek kullanımlık bir ürün olması, 
 4. Hijyenik bir ürün olması, 
 5. Kopyalanabilir bir yazılım veya program olması, 
 6. DVD, CD vb. bir ürün olması, 
 7. Toner, kartuş, şerit vb. bir sarf malzemesi olması, 
 8. Kozmetik ürünü olması, 
 9. Ürünün tekrardan satışa uygunluğunu yitirmesi, 
10. 14 günlük cayma hakkı süresinin dolması 
11. Ambalajı bozulmuş, ekran üzerinde ki koruyucu jelatinin sökülmüş olması, ürün üzerinde ki çiziklerden dolayı iade kabul edilmemektedir. 
 
Yukarıda ki maddelerde yer alan ürünler ile ilgili iade kabul edilmemektedir.

Start Oyun Konsol Elektronik Firması İade Şartları

"Sitemizden almış olduğunuz ürünleri ambalajı açılmadığı yada kullanılmadığı sürece hızlı bir şekilde iade edebilirsiniz.

Satın aldığınız üründe bir sıkıntı çıkması bir aksamının çalışmaması vs gibi durumlarda koşulsuz şartsız iade seçeneğini kullanabilirsiniz.

Satın aldığınız Bilgisayar ve Konsol oyunlarının ambalajının açılması iade hakkını ortadan kaldırır ancak Start Oyun Oyun Takas Hizmetinden yararlanabilir ve oyunu başka bir oyunla takas edebilirsiniz.

İade edilen ürün tarafımıza ulaştığında gerekli kontrolleri yapılıp onaylandıktan sonra iade tutarı müşteri hesabına geri yatırılır

Bu Kategoriye Ait Popüler Ürünler

1

Red Dead Redemption 2 Ps4 Oyun

%29
İndirim
349.00 TL 249.00 TL
%100
2

Marvel's Spider-Man

%34
İndirim
299.00 TL 199.00 TL
%82
3

Days Gone

%78
İndirim
449.00 TL 99.00 TL
%74
4

Fifa 19 Türkçe

89.00 TL
%72
5

Fifa 20 Türkçe

%51
İndirim
299.00 TL 149.00 TL
%67
6

Fifa 18 Türkçe

%41
İndirim
99.00 TL 59.00 TL
%60
7

GTA 5 Grand Theft Auto V Ps4

%39
İndirim
289.00 TL 179.00 TL
%53
%52
10

Death Stranding

%61
İndirim
349.00 TL 139.00 TL
%42

 

 

 

 

 

Müşteri Temsilcisi

0850 432 25 77

Start Oyun Konsol ve Elektronik | Efor Yazılım Alt yapısı ile Hazırlanmıştır.