0

Kapat

Kapat

0 0.00
Yeni Call Of Duty Oyunu Cold War Tanıtıldı

 

Treyarch’ın Call of Duty serisindeki bir sonraki bölümü tanıdık bir bölgeye  geri dönüş. Geliştirici bugün erken saatlerde Call of Duty: Black Ops: Cold War için ilk fragmanını yayınladı.

İlk olarak CharlieIntel tarafından keşfedilen teaser, tamamen haber filmlerinden ve tarihi görüntülerden oluşuyor ve muhtemelen oyunun konusu için bir arka plan sağlıyor. Fragman, Soğuk Savaş entrikalarına ağırlık veriyor ve oyuncuları Perseus kod adlı bir Sovyet casusuyla tanıştırıyor. 

 

Yeni Call of Duty, Treyarch’ın Black Ops serisinin en yenisidir, ancak en son yineleme 2043 yılında yapıldığından, bu oyunun zaman çizelgesine nasıl uyduğu tam olarak belli değil. Bu oyun Soğuk Savaş'ta geçiyor gibi göründüğünden, büyük olasılıkla gelecekte oynanmayacak. Ancak bunun serinin geri kalanındaki olaylara yol açacak alternatif bir Soğuk Savaş mı yoksa Black Ops hikayesinde bir tür sert sıfırlama mı olduğunu bilmiyoruz.

Fragman, Call of Duty: Black Ops: Cold War başlığının ortaya çıkmasıyla sona eriyor ve 26 Ağustos'ta oyunun detaylarının duyurulacağı bildiriliyor.
 

 

 

 

 

Start Oyun Konsol ve Elektronik - Playstation,Xbox ve Nintendo Switch | Efor Yazılım Alt yapısı ile Hazırlanmıştır.