0

Kapat

Kapat

0 0.00
The Last Of Us: Part 2 Müjdesi Geldi ! Oyun Ne Zaman Çıkıyor ?

 

Takvimlerinizi işaretlemenizin zamanı geldi. The Last Of Us: Part 2'nin nihayet çıkış tarihi açıklandı. Dün gerçekleşen State Of Play etkinliklerinde oyunun çıkış tarihi ve fragmanı yayınlandı. (Fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz)

 

İlk oyunu ile büyük bir hayran kitlesi oluşturan ve 2. oyununun çıkacağı haberi ile fanlarını çılgınlar gibi sevindiren The Last Of Us: Part 2, sadece Playstation platformu için 21 Şubat 2020 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek. 

 

Oyun için yayınlanan fragmanda, atmosferin ne kadar vahşi ve acımasız olduğu ve Ellie'nin aşırı intikam duygusu ile yanıp tutuştuğunu görülebiliyoruz. Fragman sonunda ise bizlerin en çok merak ettiği Joel karekterinin oyunda olup olmayacağı sorusuda cevabını bulmuş oldu.

 

Naughty Dog firmasının yapımcılığında yine efsane bir oyun ortaya çıkacağından kimsenin şüphesi yok. Ayrıca biz Türk oyuncular içinde güzel bir haber, oyun Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazı seçenekleri ile gelecek.

 

The Last Of Us: Part 2 ps4 oyununu yine her zaman ve her oyunda olduğu gibi ilk Start Oyun Konsol stoklarında göreceksiniz. Beklemeye devam edelim...

 

Start Oyun Konsol,
Start Oyun Konsol ve Elektronik | Efor Yazılım Alt yapısı ile Hazırlanmıştır.