0

Kapat

Kapat

0 0.00
Red Dead Redemption 2 Oyununu Yeni Fragmanını Yayınlandı !

 

Red Dead Redemption 2 yapımcısı Rockstar geçtiğimiz günlerde oyun için yeni bir fragman yayınlayacağını bildirmişti. Yeni Red Dead Redemption 2 trailerini aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

 

 

 

Fragmanda göreceğiniz üzere Red Dead Redemption oyunun baş aktörü John Marston'un Red Dead Redemption 2'de de yer alacak. Yayınlanan 3.fragmanda henüz oynanışa dair net bir bilgiyi hala sahip değiliz. Oyunun grafiklerinin çok iyi olduğunu rahatlıkla anlayabiliyoruz fakat oyunun çıkış tarihine yakın oynanışı daha iyi görebileceğimiz yeni bir fragmanda gelebilir. Yayınlanan yeni oyun içi fotoğraflarını da aşağıda bulabilirsiniz.

 

Red Dead Redemption 2 oyunun daha önce yayınlanan trailer'ında daha çok Arthur Morgan'ı görmüştük.Eski Amerikada soygunlar ve savaşlar yapan Morgan, Hollandalı Çetesi için sanki bir borç toplayıcı gibi çalışıyordu. 

 

Red Dead Redemption 2 26 Ekim tarihinde geliyor. Oyun PS4 ve Xbox için duyurulurken PC sahiplerini sevindiren bir haber henüz yok.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Red Dead Redemption 2 Ps4 oyununu çıkış tarihinde en iyi fiyata satın almak için TIKLAYINIZ. Ps4 oyunlarını sıfır ve 2.el olarak mağazamızdan uygun fiyata satın alabilirsiniz ayrıca elinizdeki oynamadığınız oyunlarıda takasta kullanabilirsiniz

 

Start Oyun Haber Ekibi

 
Start Oyun Konsol ve Elektronik