0

Kapat

Kapat

0 0.00
Pes 2020 Ne Zaman Çıkıyor ? İşte Detaylar !

 

Konami beklenen futbol oyunu Pes 2020'yi duyurdu. Şirket, yıllar sonra oyunda minik bir isim değişikliğine gitme kararı aldı. Yeni oyunun adı ise eFootball Pes 2020.

 

eFootball Pes 2020, 10 eylül 2019 tarihinde Ps4,Xbox ve Pc sürümleri için satışa sunulacak. Oyunda pek çok yenilik göze çarpıyor. 

 

Öncelikle yeni oyunda grafik motoru değişecek. Yıllardır kullanılan Fox Engine oyun motoru yerini Unreal Engine motoruna bırakacak. Bakalım Frostbite destekli Fifa 19 karşısında Pes'in bu sene yeri nerede olacak. Yeni oyun motorunda görsel atmosfer ile kendine hayran bıraktıran bir oyun yapmak isteyen Konami, Uefa ve Şampiyonlar Ligi lisansını kaptırdığı rakibi Fifa 20'ye darbe vurmak isteyecek.

 

Online modlara gelecek olur isek Matchday modu önemli yere sahip.Matchday modunda sürekli etkinlikler, haftanın iyileri gibi detaylar var. 

 

Pes 2020 'de sunucularında iyileştirmeler yapılacak. Konami firması, yavaş sunucuları ve eşleştirme sistemlerini yeniden elden geçirilip online tarafı sorunsuz bir oyun yapmak istemekte.

 

 

PES 2020, eFootball ile devrim yaratacak ve sporu küresel bir izleyici kitlesine sunan cesur bir hamle ile sektörün önde gelen futbol simülasyonunun yeni dönemini başlatmak istiyor. Konami oyun içi bir çok değişiklik için oyun fanlarının geri dönüşlerini dikkate aldı. Bune göre, Master League, Matchday olarak adlandıralan yeni mod ve görsel kimliği yeniden elden geçirilen oyun için menüleri kapsamaktadır.

 

Master League modu bilindiği gibi çok sevilmektedir. Bu modda önemli değişikler göze çarpıyor. Hikayenin ilerleyişi konusunda tüm kontrolü oyuncuya bırakan Konami,etkileşimli ve güçlü yeni diyalog sistemini de geliştirdi. ayrıca röportajlar sırasından ve master League ana menüsünde medya arkaplanında görünecek sponsor logoları oluşturulabilecek ve özelleştirilecek.

 

Ek Özelliklere de şöyle değinelim; Pes 2020 fanlarının önemli geri dönüşleri ile oyuna, geliştirilmiş aldatma mekaniği, yeni teknikler, duruma göre duyarlı yeni vuruş hissiyati; çok daha gerçekçi savunma ve kasıtlı savunma eklentileri;oyundaki oyuncu kişiliğini yeniden tasarlayan uyarlamlı bir oyuncu etkileşim sistemi ve daha fazlası eklendi.

 

eFootball PES 2020 oyununda geçen yıl olduğu gibi Türkiye Süper Ligi lisanslı olarak yer alacak. Oyun 10 Eylül'de Playstation4,Xbox One ve Pc için raflarda yerini alacak.

 

Pes 2020 Türkçe Ps4 oyununu satın almak için tıklayınız

 

Gelelim oyunun Psn store deki fiyatlandırmasına; Ön Sipariş fiyatları şu şekilde sıralanıyor.

 

Playstation Store Standart Sürüm: 409 TL
Xbox Store Standar sürüm : 345 TL

 

Siz değerli oyuncularımız için ise eFootball 2020 oyununu yine her zaman olduğu gibi en iyi fiyatlara satışımız devam edecektir. Pes 2020 oyununu çıkış gününde elinizdeki oyunlar da takas etme imkanı ile Start Oyun mağazamızdan satın alabilirsiniz.

 

 

 

Start Oyun

 
Start Oyun Konsol ve Elektronik | Efor Yazılım Alt yapısı ile Hazırlanmıştır.