0

Kapat

Kapat

0 0.00
Metro 2033 Steam'da Kısa Süreliğine Ücretsiz !

 

Rus yazar tarafından kaleme alınan ve 2019 yılının başlarında yeni serisi Metro Exodus ile seriye devam edecek olan ünlü oyun serisi Metro'nun ilk oyunu şuan ücretsiz.

 

Metro 2033 kısa bir süreliğine Steam'da ücretsiz oldu. Pc kullanıcısı iseniz elinizi çabuk tutmalısınız. 4A Games tarafından geliştirilen ve çok büyük beğeni toplayan metro 2033'ü 26 Ekim yani bu akşam saat 20:00'a kadar indirmeniz gerekiyor.

 

Sizde bu fırsatı kaçırmamak için Steam sayfanıza gidin ve ilgili oyunun sayfasında ''oyunu yükle'' butonuna basarak oyunu kütüphanenize ekleyin böylece oyun sonsuza kadar sizin olsun :)

Metro 2033'den kısaca bahsetmek gerekir ise ; birinci tekil nişancı tipinde korku ve hayatta kalma oyunu. Aşağıdaki Metro 2033 oyunnun ön tanıtım yazısını okuyabilirsiniz.

 


Metro 2033'ün tanıtım yazısı:

Post apokaliptik bir ortamda parçalanmış Moskova metrosunda geçen Metro 2033, insanlığın kaderinin ellerinizde olduğu yer altında geçen bir hayatta kalma macerası sunuyor.

2013’te kıyamet vari bir olay sonucunda neredeyse tüm insanlık yok olurken yeryüzü de tam bir zehir yüzeyine dönüşmektedir. Bir avuç hayatta kalmayı başarabilmiş insan da 
Moskova’nın bu dev yer altı metro sistemine girip kurtulmuş, insanlığın Karanlık Çağı’na tanık olmaktadırlar.

2033’te ise artık yer altında doğup büyümüş bir ırktan Artyom’un rolünü üstleneceksiniz. 
Büyük olaydan hemen önce doğan ve yer altında büyüyen Artyom metro sisteminin derinliklerinde soluksuz bir maceraya çıkacak, insanoğlunun kaderini avuçlarına alacak ve kararları 
herkesi etkileyecek.
Start Oyun Konsol ve Elektronik