0

Kapat

Kapat

0 0.00
İşte Battlefield 5'in Benzersiz Hikaye Modunun Detayları

 

Oyunseverlerin uzun zamandır beklediği oyun Battlefield V'in çıkışına artık sayılı günler kaldı. Bir önceki yıl Battlefield 1 ile önemli başarılar elde eden DICE 20 Kasım 2018 tarihinde yeni oyunu Battlefield V ile bizlerle olacak. Electronic Art firmasının en popüler FPS serisi olan Battlefield V,  benzersiz savaş hikayelerini anlatacağını iddia ediyor.  

 

Geçtiğimiz günlerde çıkışını yapan Call Of Duty Black Ops 4'ün satış rakamları çok iyi olsa da oyun içinde hikaye modu arayan oyuncuları çok mutlu etmediği apaçık. Özellikle son dönemlerin gözde modu battleroyale için çıkarılan Blackout beğenilse de oyunda hikaye modu olmadığı için satın almayan bir kitlede görmezden gelinmemeli.

 

FPS modu savaş oyunu seven oyuncuların bu yıl bu açlığını Battlefield kapatacak gibi. Gelin şimdi elimizden geldiğince bu savaş hikayelerine bir göz atalım. İşte Battlefield V War Stories modu !

 

 

 

*     Under No Flag Hikayesi

Londra'daki bir hapishanede bulunan ve özgürlüğüne kavuşmak için kefaret olarak Özel Bot Bölüğü'ne yazılan Billy Bridger kimliğine bürüneceğiz. İşte bu hikayeye ait fotoğraflar.

 

 

*     Tirailleur adlı Hikaye

Bu hikayemizde, hayatları boyunca bir kez bile görmedikleri Fransız ''anavatanını'' özgürlüğüne kavuşturmak için çarpışan Fransız Sömürge Kuvvetleri'ne bağlı Senegalli birlikleri göreceğiz. Bu eşsiz piyade savaşında yer almak heyecan verici olacak. İşte Tirailleur isimli Battlefield 5 hikayesine ait fotoğraflar

 

 

*     Nordlys İsimli Hikaye

Hikayemiz Norveç'te geçen bir kahraman hikayesi. Bu modda yöneteceğimiz genç kahraman direnişçi, bir yandan tehlikeli bir entrikayı öğrenirken diğer yandan da sevdiklerini kurtarmaya çalışıyor. Hem ailesini hem de ülkesinin özgürlüğü için savaşan gencin Nordlys adlı hikayesinin fotoğraflarını aşağıda bulabilirsiniz. (Gerçek bir hikayeden esinlenilmiştir)

 

 

 

Yukarıda bahsettiğimiz hikayelere ek bir çok hikaye Battlefield 5 oyununda yer alacaktır.  Aralık ayında da Bir Nazi Askerinin görevlerini sorguladığı ''The Last Tiger'' isimli yeni bir hikaye de oyuna eklenecek. Bu yeni savaş hikayesinde Tiger tankçısı bir nazi askeri savaşın dünyayı felakete götürdüğünün farkında olup görevlerini sorgulamaya başlayacak. Yapımcı DICE yetkilileri özellikle gelecek olan eleştirilerden çekindiklerinden bu modun asla bir ''Kahraman hikayesi'' olmadığının altını çiziyorlar.

 

Ayrıca Battlefield V savaş hikayeleri modunda yapımcı, çocuk asker vurgusunu ne şekilde yapacak bu konu işlenecek mi yoksa sadece video geçişlerinde mi görünecek bunları zaman gösterecek.

 

 

 

Tabi ki oyunun story modu dışında çok beğenilen bir multiplayer modu ve popüler battle royale modu olacağını da ekleyelim. Özellikle işin online tarafında son zamanların en popüler oyun modu olan battle royale de bakalım PUBG,Fortnite ve Call Of Duty Blackout gibi dişli rakiplerini geçebilecek mi ? Birlikte göreceğiz.

 

Ps4 Battlefield 5 oyununu çıkış tarihi olan 20 Kasım'da en uygun fiyata satın almak ve elinizdeki kutulu oyunlar ile takas yaparak alabilmek için tıklayınız.  En avantajlı oyun takas fiyatları ile bu ps4 oyununu satın alabilir bunun yanı sıra 2.el Ps4 oyun çeşitliliğimiz görmek için mağazamızı ziyaret edebilir yada iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.

 

Start Oyun Haber Ekibi
Start Oyun Konsol ve Elektronik