0

Kapat

Kapat

0 0.00
God Of War 4 Ne zaman Çıkacak ?

 

God Of War Ne Zaman Geliyor ?

Playstation 4'ün en çok beklenen oyunlarından biri olan God Of War 4 için yeni bir tanıtım videosu geldi. Görünüşe göre efsane serinin yeni oyunu 2018 yılının ilk aylarında çıkışını yapacak.

Paris Game Week etkinliğine özel yayınlanan video kısa olması nedeniyle hayranlarını üzse de, Kratos ve oğlunun nasıl bir uyum içinde olacağını gösterdi ve dövüş mekanikleri ile gözlerimizin pasını sildi.

Video'dan Kratos ve oğlunun uyumu,oğluna hem ders vermesi hem de ondan yardım alması ve kısa bir dövüş sekansı dışında maalesef başka bir bilgi alamadık.

En azından önümüzdeki altı aylık süreçte oyunun piyasaya sürüleceğini öğrenmiş olduk diyebiliriz. Sony programına uygun hareket ederse ve herhangi bir erteleme yaşanmazsa 2018 yılın Mart ayında oyunun çıkacağını tahmin ediyoruz.

Start Oyun Haber Ekibi,

God of War için Sony'nin yayınladığı son videoyu izlemek için Tıklayınız.

Ps4 God Of War 4 Satın almak için Tıklayınız..

Start Oyun Konsol Mağazamız İstanbul Bayrampaşa'dadır. God Of War 4 Ps4 oyununu mağazamızdan en ucuz ve en iyi fiyata satın alabilirsiniz. En ucuz fiyata ve Kredi Kartı ile satın almak için bizimle iletişime geçiniz.

Aynı zamanda God Of War 4 Ps4 oyununu en ucuza almak için elinizde oynamadığınız ve sıkıldığınız oyunlarınızı takasta kullanabilirsiniz. Sizleri en ucuz fiyatlar için sitemizi ve mağazamıza bekliyoruz.

 
Start Oyun Konsol ve Elektronik | Efor Yazılım Alt yapısı ile Hazırlanmıştır.