0

Kapat

Kapat

0 0.00
Fifa 18'e Dünya Kupası Modu Geliyor !

 

Rısya'nın ev sahipliğini yapacağı Fifa 18 Dünya Kupası yaklaşıyor. Bu önemli organizasyon 14 Haziran ile 15 Temmuz arasında gerçekleşecek. 

 

EA firması ise oyuncuları şaşırtan bir karara imza attı. Bildiğiniz üzere Amerika'da yapılan tüm anketlerde açık ara en çok sevilmeyen firma olan EA, Fifa 18'e ÜCRETSİZ olarak Dünya Kupası modu getiriyor.

 

 

Fifa 2018 Dünya Kupası güncellemesi 29 Mayıs tarihinde Ps4,Pc,Xbox ve Nintendo Switch için ücretsiz yayınlanacak.

 

Fifa 2018 Dünya Kupası oyun içi modunda; Rusyada bulunan 12 ayrı stadyum ve turnuvaya katılma hakkı kazanan 32 ülke takımı lisanslı olarak yer alacak.. Güncelleme ile gelen yenilikler bunlarla bitmeyecek. Ayrıca resmi maç toplu, rozetler ve Dünya Kupası yer alacak oyuncular ofline modların yanında seçtikleri milli takım ile çevrim içi turnuvalara da katılacaklar.

 

Fifa 2018 Dünya Kupası heyecanını resmi olarak Fifa 18 'de yaşamak isteyenler için müthiş bir haber gibi görünüyor. Merakla bekliyoruz.

 

Fifa 18 Ps4 oyununu en iyi fiyata mağazamızdan satın alabilirsiniz. Ayrıca oyunu elinizdeki eski oyunlarınız ile takas ile alabilir bunların yanında 2.el Ps4 oyunlarımıza göz atabilirsiniz.

 

Sıfır Fifa 18 Ps4 oyununu satın almak için tıklayın

2.El Fifa 18 Ps4 oyununu satın almak için tıklayın

 

Start Oyun Haber Ekibi

 
Start Oyun Konsol ve Elektronik