0

Kapat

Kapat

0 0.00
Detroit: Become Human Çıkış Tarihi Netleşti !

 

Quantic Dreams firmasının geliştirdiği Detroit:Become Human 'ın çıkış tarihi açıklandı. Yapımcı yönetmen David Cage, oyunun net olarak 25 Mayıs 2018 tarihinde satışa çıkacağı haberini verdi .

 

30  milyonluk dev bütçe ile firmanın ortaya ne çıkartacağı merak konusu. Firma daha önce Heavy Rain ile güzel bir satış rakamı yakalamış fakat Beyond: Two Souls ile beklentilerin uzağında kalmıştı.

 

Detroit: Become Human Nasıl Bir Oyun Olacak ?

 

Oyun, oyuncuyu sürekli bir karar almaya zorlayan ve bu kararların senaryo üzerinde etkilerinin büyük olduğu bir tarzdır. Detroit: Become Human yapısal olarak; Fahrenheit, Heavy Rain ve Beyond:Two Souls oyunlarına benzeyen bir oyundur ve bu oyunları biliyorsanız oyunda sizin neler beklediğini tahmin edebilirsiniz.

 

Detroit: Become Human Türkçe mi Olacak ?

 

Bildiğiniz üzere Sony son zamanlarda Playstation 4'e özel olarak çıkan oyunların çoğunda Türkçe dil desteği olmasına özen gösteriyor. Playstation Türkiye ekibi Detroit: Become Human Ps4 özel oyunu için oyun severleri sevindirecek haberi verdi. 

Quantic Dream imzası taşıyan Detroit: Become Human Türkçe dil desteği ile gelecek. Tıpkı God Of War gibi Türkçe altyazıya sahip olacak olan oyunda Türkçe seslendirme maalesef olmayacak.

 

Bu arada oyunun da Playstation platformuna özel olduğunu hatırlatalım.Oyunu başka bir platformda oynama şansınız olmayacağını hatırlatalım.

 

Bu sene Playstation'a özel Exculisive oyunların yılı olacak. Eşsiz yapımlarla karşılaştığımız bu özel oyunların çıkışını merakla bekliyoruz.

 

Bunların yanında oyunu çıkış tarihinde en uygun fiyata satın almak için buraya tıklayın.

Ayrıca oyunu daha iyi bir fiyata satın almak için elinizde bulunan oyunları takasta kullanabilirsiniz. Ps4 oyun takas hesaplama programımızı kullanabilirsiniz. 

 

Start Oyun Haber Ekibi ,
Start Oyun Konsol ve Elektronik