0

Kapat

Kapat

0 0.00
Cyberpunk 2077 Yine Ertelendi !

 

Oyuncuların merakla beklediği Cyberpunk 2077 için yine kötü haber geldi. Oyunun yapımcı firması CD PROJEKT RED, oyunun yeni ve eski nesil konsollarda sorunsuz çalışabilmesi için hala süreye ihtiyaçları olduğunu açıklayıp oyunculardan özür diledi.

 

Bilindiği üzere Cyberpunk 2077 oyunu, Nisan ayında çıkacaktı ancak tüm dünyayı etkisi altına alan Covid salgını nedeniyle önce Eylül 2020 sonra Kasım ayı ve şimdide 10 Aralık 2020 tarihine ertelendi.

Cyberpunk 2077 'nin tekrar ertelenmez ise resmi çıkış tarihi artık 10 Aralık 2020. Yapımcı firmanın tam açıklama metni aşağıda.

 

 

“Herkese merhaba, bugün, Cyberpunk 2077’nin çıkış tarihinden 21 gün ileriye yani 10 Aralık’a ertelenmesine karar verdik. Büyük olasılıkla kafanızda bir çok duygu ve düşünce yer alıyor. Öncelikle ve en önemlisi olarak mütevazı özürlerimizi kabul edin. Şu anda bizim için en büyük zorluk, oyunu güncel ve eski nesillere aynı anda çıkarmak bu da demek oluyor ki oyunu 9 farklı platforma çıkarıyoruz ve bunları test ediyoruz. (Bu platformlar Xbox One / X, Xbox Series X / S, PS4 / Pro, PS5, PC, Stadia şeklinde sıralanmış) Bu sürede biz evden çalışıyoruz. Cyberpunk 2077’de her şeyin iyi çalıştığından ve her sürümün sorunsuz olduğundan emin olmamız gerekiyor. Ekibimizin 21 günde böyle bir devasa oyunda bir değişiklik yapamayacağını söyleyebilirsiniz fakat bu gerçekçi bir yaklaşım değil, bunu yapabilirler. Bazılarınız oyunun geçtiğimiz haftalarda Gold statüsüne eriştiğini söyleyebilir. Gold statüsü oyunun hazır olduğunu, tamamlandığını ve içindeki tüm içeriğin eksiksiz olduğunun anlamına gelir. Bu, oyun üzerinde çalışmayı bırakıp kalite çıtasını yükseltmemiz anlamına gelmez. Aksine, bu daha sonra bir ilk gün güncellemesi olmaması için avantaj sağlar. Elimizde harika bir oyun olduğunu hissediyoruz ve bu sizin aşık olacağınız bir oyun olacak. Sevgiler, Adam Badowski ve Marcin Iwinski“
 

 

 

 

 

Start Oyun Konsol ve Elektronik - Playstation,Xbox ve Nintendo Switch | Efor Yazılım Alt yapısı ile Hazırlanmıştır.