0

Kapat

Kapat

0 0.00
Assassin’s Creed Valhalla'nın Çıkış Tarihi Sızdı

 

Yapımcı Ubisoft'un duyurduğu Assassin’s Creed Valhalla şüphesiz oyuncuların merakla beklediği oyunlardan birisi. Oyunun İtalya instagram sayfası yanlışlıkla oyunun çıkış tarihini paylaştı. Tabi ki kısa bir süre sonra bu paylaşımını kaldıran site,Assassin’s Creed Valhalla 'nın 17 Kasım tarihinde çıkacağını da görmemizi sağladı.

 

 

Assassin’s Creed Valhalla, MS 873'te, İngiltere'nin Hıristiyan bir krallık olarak geleceğinin hiçbir zaman kesin olmadığı (ve dünyanın çoğunu acımasızca sömürgeleştirmeye devam edecek olan ülkenin kendisi sömürgeleştirildiği) bir zamanda gerçekleşir. İskandinav, Hıristiyan ve Pagan unsurları karışıyor. Eivor doğal olarak Odin'den konuşuyor ve bir noktada, tüm vücudu dövmeli, kürklü ve kafataslarıyla süslenmiş bir kadın, son derece zor bir patronla karışıyor: O, Kral Lerion'un kızlarından biri olan Cordelia. Kralın kurumuş cesedi yakındaki iki ağaç arasına sokulmuştur.

 

 

Assassin’s Creed Valhalla  oyununu deneyimleyenlerin bu oyunun Origins ve Odyssey'e benzetmediği ve oyunun çok karanlık,yoğun şiddet ve vahşet temalı olduğunu paylaşıyorlar. Assassin’s Creed Valhalla oyunun 17 Kasım tarihinde çıkışını gerçekleştireceğini tekrar hatırlatarak Ubisoft tarafından paylaşılan oynanış videosu ile yazımızı noktalayalım.

 

 

 

Assassin’s Creed Valhalla ps4 oyununu çıkış tarihinde en ucuz fiyatlara satın almak ve elinizdeki oyunlarla takas yaparak almak için sizleri Start Oyun Bayrampaşa mağazamıza bekleriz. 

 

Assassin’s Creed Valhalla satın almak için tıklayın
 

 

 

 

 

Start Oyun Konsol ve Elektronik - Playstation,Xbox ve Nintendo Switch | Efor Yazılım Alt yapısı ile Hazırlanmıştır.