Fifa 21 Next Lvl Edition Ps5 Oyunu
Fifa 21 Next Lvl Edition Ps5 Oyunu

Fifa 21 Next Lvl Edition Ps5 Oyunu

Marka : EA
Para Puan : 50
İndirim Oranı : %29 İndirim
Fiyat : ₺699,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺499,00(KDV Dahil)

04.12.2020 tarihinde çıkışını yapan Fifa 21 Next Lvl Edition yeni özellikleri ile Ps5'e kendi gösterdi. Ps5,Xbox Series X|S konsollarında bir sonraki seviyeyi hissedin. Yeni özellikleri ile Fifa 21 'de tamamen gerçekci bir maç günü deneyimi yaşamak için indirimli fiyatlarımızı takip edin ücretsiz kargo ile sipariş verin.

ADET :

Fifa 21 Next Lvl Edition

Şimdi Fifa 21 oyunundaki verilerinizi PlayStation 4'ten PlayStation 5'e veya Xbox One'dan Xbox Series X/S'e taşyın ve geriye dönük içerik ve ilerlemeleri kaydedin. Ps5 için yep yeni özellikleri barındıran Fifa 21 Next Lvl Edition' e bir göz atalım.

 

Yıldırım Hızında Yükleme Süreleri

Yeni nesil konsolların gücü, sizi oyuna her zamankinden daha hızlı bir şekilde sokmanızı sağlayan daha hızlı yükleme süreleri sunar. Saniyeler içinde maça başlamanıza izin veren stadyum ortamları benzeri görülmemiş bir hızla yükleneceğinden Santra'dan Kariyer Moduna kadar, asla yaklaşan maça odaklanmayın.

Push-Pull Physics

Genişletilmiş bir oyuncu etkileşim sistemi, Gerçek Oyuncu Hareketi Teknolojimizi (RPMT) top için mücadeleye getiriyor. Açık oyun sırasında ve oyuncular her zamankinden daha fazla tepki vererek itişip kakıştığı, ittiği ve çektiği sabit parça durumlarında topa sahip olma savaşında gelişmiş fizikselliği hissedin. EA SPORTS GameCam - En üst düzey futbol yayınlarının görünümünden ve verdiği histen ilham alan yeni oyun kamerası, her maça yeni bir bakış açısı kazandırıyor. Hazırlık oyununuzu planlamanıza veya geçiş şeritlerini engellemenize yardımcı olmak için sahanın daha fazlasını görün ve ev sahibi ve deplasman taraftarlarının oyuna gerçek zamanlı olarak tepki vermesini izleyin.

LiveLight Rendering

 Anfield'den Parc des Princes'e, Etihad'dan Bernabéu'ya, yeni ertelenmiş aydınlatma sistemimiz ultra gerçekçi bir futbol deneyimi yaratıyor. Keskin ayrıntılara sahip saha yüzeyleri, stadyum malzemeleri ve atmosferik efektlerden yedek oyuncular, komiserler ve iç saha ve deplasman seyircileri gibi yan karakterlere kadar, FIFA 21 görselleri Dünya Oyununun her bölümünü zenginleştiriyor.

Sonraki Seviye Gerçekçilik

Yeni nesil teknoloji, oyuncu fiziğinin daha büyük bir tanımını oluşturur. Topa vurduktan sonra kaslar esner, Frostbite™ özellikli tel tabanlı saç, bazı oyunların en büyük yıldızları için oyuncu hareketlerine özgün bir şekilde yanıt verir ve yüzlerin ve forma kumaşlarının geliştirilmiş gerçekçiliği, dünyanın en iyi oyuncularını yepyeni bir dinamik gerçekçilik düzeyine taşır.

Duyarlı Çoklu Dokunma Animasyonları

Yeni oyun teknolojisi, top üzerindeki bağlantılı animasyonların görsel kalitesini ve tepki verme hızını artırarak akıcı ve gerçekçi oyuncu hareketlerini deneyimlemenizi sağlar. Oyuncular artık mekanik, robotik hareketi azaltarak daha fazla insan bağlamsal dokunuşlar alıyor.

 

Fifa 21 Next Lvl Edition Ps5 oyunu en ucuz fiyatıyla Start Oyun'da satılır ve takas yapılabilir. Bu oyun dışında Playstation 5 'e çıkmış ve yeni çıkacak olan tüm oyunları da burada takip edebilir, fiyatları karşılaştırabilir ve size uygun en ideal fiyatla siparişinizi verebilirsiniz. Diğer Playstation 5 Oyunlarına buradan göz atabilir atabilir, size uygun olan ürünü ücretsiz kargo seçeneği ile satın alabilirsiniz. Eğer bir Ps5 konsoluna sahip değilseniz Ps5 konsolu kategorimize buradan ulaşabilir, hali hazırda sahip olduğunuz Playstation 4 konsolunuz için de Ps4 oyunları kategorimize buradan inceleyebilirsiniz.

Durumu
Sıfır (Açılmamış Kutu)
Oyun Türü
Spor
Benzer Ürünler
En Çok Ziyaret Edilen Ürünler