Deathloop Ps5 Oyunu
Deathloop Ps5 Oyunu
Deathloop Ps5 Oyunu
Deathloop Ps5 Oyunu
Deathloop Ps5 Oyunu
Deathloop Ps5 Oyunu

Deathloop Ps5 Oyunu

Marka : Diğer
İndirim Oranı : %11 İndirim
Fiyat : ₺619,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺549,00(KDV Dahil)
Barkod : 0711719762393

Deathloop Ps5 Oyunu şimdi en iyi fiyatla Start Oyunda satışta. İndirimli Ps5 oyunları ve oyun takas hizmetimiz ile daha ucuza oyun alma fırsatı.

ADET :

Deathloop Ps5

Dishonored serisinin arkasında bulunan studyo tarafından geliştirilen Deathloop indirimli fiyatıyla Start Oyunda satılır. 14 Eylül 2021 tarihinde çıkışını gerçekleştiren bu yapım Playstation 5 ve PC için çıkmış yeni nesil "birinci tekil şahıs nişancı" oyunudur. Ücretsiz kargo avantajı ile tarafınıza gönderilecek olan bu oyun Playstation 5 'in tüm özelliklerini kullanmaktadır.

 

Deathloop nasıl bir oyundur

 

Bu yapımda, oyuncular "Blackreef" adasında bir zaman döngüsüne sıkışıp kalacaklar. Bu adada aynı günü sonsuza dek tekrar etmeye mahkum iki rakip suikastçi bulunmaktadır. Ucuz fiyat garantisi ile satışa sunulan Deathloop Ps5 özel oyununda, colt olarak kaçabilmek için gün sıfırlanmadan önce ana hedefi ortadan kaldırmalı ve döngüyü sona erdirmelisiniz.

 

Playstation 5 için tasarlandı

 

Deathloop, Playstation 5'in tüm donanımını en iyi şekilde kullanmıştır. Grafiklerin üst seviye olmasının yanında her bir karşılaşmayı benzersiz hissettirmek için "dokunsal geri bildirim" ve "uyarlanabilir tetik" özelliklerinden yararlanacaktır.

Durumu
Sıfır (Açılmamış Kutu)
Çıkış Tarihi
Yeni Gelenler
Garanti Türü
Sony Eurasia Türkiye Garantili
Oyun Türü
Aksiyon,Macera FPS
Benzer Ürünler
En Çok Ziyaret Edilen Ürünler