Concrete Genie Ps4 Oyunu
Concrete Genie Ps4 Oyunu
Concrete Genie Ps4 Oyunu Kampanya 1
Concrete Genie Ps4 Oyunu Kampanya 2
Concrete Genie Ps4 Oyunu Kampanya
Concrete Genie Ps4 Oyunu Kampanya 6
Concrete Genie Ps4 Oyunu Kampanya 5

Concrete Genie Ps4 Oyunu

Marka : Sony
Para Puan : 40
İndirim Oranı : %39 İndirim
Fiyat : ₺129,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺79,00(KDV Dahil)
Barkod : 711719753810

Concrete Genie Ps4 Oyunu, Playstation Studios tarafından geliştirilmiş sanatsal bir oyundur. Tüm Ps4 oyunlarında olduğu gibi Concrete Genie oyunu da Start Oyun'dan güvenle sipariş verilebilir, üstelik taksitli ödeme ve ücretsiz kargo seçeneği ile en avantajlı fiyatıyla bu oyuna sahip olabilirsiniz. 

ADET :

Concrete Genie

En ucuz fiyatı ile dikkat çeken Concrete Genie, Sony Interactive Entertainment ve PlayStation Studios taraflarının geliştirici bir parçası olan Pixelopus tarafından PlayStation 4 için hazırlanan bir aksiyon-macera oyunudur. Start Oyun aracılığı ile satın alabileceğiniz Concrete Genie, 30 Ekim 2017 tarihinde Paris Games Week 2017 sırasında Sony Interactive Entertainment tarafından düzenlenen PlayStation Media Showcase 2017 dahilinde duyuruldu ve internet sitemizden fiyat bilgileri alabileceğiniz PlayStation 4 için 8 Ekim 2019 tarihinde piyasaya sürüldü.

 

Concrete Genie ile sanatımızı sokaklara döküyoruz

 

Oyuncu, Concrete Genie oyunu içerisinde Ash'i kontrol eder ve Denska kasabasında manzaralar oluşturmak için DualShock 4 kontrolcüsünün hareket özelliklerini kullanır. Bu manzaralar canlı portrelere dönüşür. Oyuncunun yaratıkları nasıl boyadığı ve hangi renge boyadığı onların kişiliklerini belirliyor. Örneğin kırmızı boya, bir yaratığa ateş soluma yeteneği kazandırır. Serbest stil çizime ek olarak, oyunda oyuncunun çizimleriyle çözmesi gereken bir dizi temel bulmaca da bulunur.

 

Oyuncu zamanla Denska'ya daha fazla erişim kazanır, ancak oyunun başında oyuncunun yalnızca tek bir mahalleye erişimi vardır. Oyun boyunca, zorbalar kasabanın içinden geçebilir ve sanat eserinin ölmesine neden olabilir. Ayrıca Ash'e zorbalık yapabilirler, bu nedenle oyuncu, Ash kasabayı geçerken zorbalardan kaçınmalıdır. Oyuncu ayrıca harap olan resimleri de düzeltebilir.

 

Benzersiz bir hikaye sunuluyor

 

Concrete Genie, Denska adında küçük bir liman kasabasında geçiyor. Geliştikten sonra, bir tankerin neden olduğu bir petrol sızıntısından sonra terk edilmiştir ve olumsuz duygulardan kaynaklanan sadece Karanlık olarak adlandırılan bir güç tarafından yavaşça ele geçirilmiştir. Hikaye, zamanını eskiz defterine çizerek geçiren bir genç olan Ash'e odaklanıyor. Ash, sık sık bir grup zorba tarafından hedef alınır Zack, Beatrice, Froggie ve kardeşler Chuck ve Janie.

 

Bir gün, zorbalar Ash'in eskiz defterini keşfeder ve sayfaları yırtıp kasabanın dört bir yanına dağıtır. Zorbalar daha sonra Ash'i onu Denska'nın deniz feneri adasına götüren bir teleferiğe zorlar. Ash vardığında sayfalardan birini görür ve onu deniz fenerine doğru kovalar. Sayfadaki çizim, Luna adında bir yaratık canlanır ve Ash'i boyadığı her şeye hayat veren sihirli bir boya fırçasına yönlendirir. Fırça ayrıca Ash'in Genies yaratmasına da izin verir. Luna, Ash'in Karanlığı Denska'dan kaldırmasını ister.

 

Ash, Denska'ya döner ve kasabaya hayat getirmeye ve Karanlığı ortadan kaldırmaya, daha fazla sayfa bulmaya ve yolda daha fazla Cin yaratmaya başlar. Bazen zorbalarla yolları kesişir, ancak fırçayı almaya çalıştıklarında, Ash geçmişlerinin bir vizyonunu yaşar ve hepsinin sorunlu çocuklukları olduğunu ortaya çıkarır. Zack, sürekli tartışan ebeveynleri yüzünden evden kaçmıştır. Beatrice'in babası hapsedilmiştir. Froggie, sadece kendisine zorbalık edilmekten kaçınmak için onlarla takılmaya karar vermiştir. Ash, zorbalar için üzülmeye başlar.

 

Ash yolculuğuna devam eder, ancak son resmini bitirmek üzereyken, fırçayı kıran ve tabloyu mahveden zorbalar tarafından kesintiye uğrar. Ash'in umutsuzluğu ve zorbaların olumsuzluğu, Cinleri bozan, onları zorbalara saldıran ve Denska'daki Karanlığını daha da yayan kısır canavarlara dönüştüren bir yapı ortaya koyar. Luna, Ash'i güvenlik için deniz fenerine geri ışınlar ve görünüşe göre orayı onarmak ve güçlendirmek için kendini feda ederek Ash'in Karanlık Cinlerle savaşmasına izin verir.

 

Ash, kasabaya geri döner, Cinleri orijinal hallerine döndürür ve hepsi ondan özür dileyen ve ona yardım eden zorbaları kurtarır. Grup, son Karanlık Cin'i deniz feneri adasına kadar kovalar ve yenilgi üzerine Luna'nın hala hayatta olduğu ortaya çıkar. Ash, Denska'dan Karanlığı tamamen ortadan kaldıran son bir resim yapar.

 

Concrete Genie, genel anlamda olumlu karşılanan bir oyun oldu

 

Concrete Genie, çıkışını gerçekleştirdikten sonra genel olarak olumlu karşılandı. Oyun, 83 eleştirmene dayanarak, inceleme toplayıcı Metacritic'te genel olarak olumlu incelemeleri gösteren 75100 puana sahiptir. Övgü; görsel stiline, atmosferine, tematik unsurlarına ve sanat temelli oynanışına yöneltilirken; eleştiri de oyunun kolay zorluk seviyesi ve mücadelesine yöneltildi.

Ps5 Yükseltmesi
Var
Dil
Türkçe Altyazılı
Durumu
Sıfır (Açılmamış Kutu)
Garanti Türü
Sony Eurasia Türkiye Garantili
Oyun Türü
Playstation VR
Benzer Ürünler
En Çok Ziyaret Edilen Ürünler